Bux to proste czynności jak klikanie w reklamy, oglądanie reklam, czytanie e-maili i inne proste zadania za które można otrzymać niewielkie wynagrodzenie.

Bux – czym jest? Czy da się zarobić więcej?

Zarabianie tym sposobem nie należy do najbardziej dochodowych. Za wyżej wymienione czynności dostaje się zazwyczaj od ułamków grosza do kilku groszy, nawet będąc zarejestrowanym w kilkunastu serwisach zarobki nie będą duże. Jak wspomniałem zarabianie na bux nie jest dochodowe, ale da się zarobić na nim większe pieniądze dzięki systemowi poleconych. Warto dodać, że nie jest to łatwe i nie wszystkim się uda może 1na 10 osób będzie zarabiała coś konkretnego, ale większość ok kilku do góra kilkudziesięciu złotych miesięcznie. System poleconych polega na zdobywaniu nowych użytkowników na stronę, dzięki specjalnemu reflinkowi, który każdy po rejestracji otrzyma, jeżeli ktoś się z niego zarejestruje staje się naszym poleconym, dzięki czemu otrzymujemy jakiś procent jego zarobków, czasami też jest system wielopoziomowy, gdzie otrzymujemy zarobki nie tylko naszych poleconych, ale także ich poleconych nawet do 10 poziomu, oczywiście procent jaki otrzymujemy od ich zarobków stale się pomniejsza wraz z polecony niższego poziomu.

Bux jest metodą zarabiania, która nie jest dochodowa, jednak pewne jednostki, które zdobędą wielu aktywnych poleconych mogą zarobić nawet drugą pensję, ale jeszcze raz zaznaczam te osoby są w mniejszości, większość tego typu serwisów to zarabianie niewielkich kwot. Jak ktoś ma bardzo rozbudowany blog, kanał, media społecznościowe to jest wstanie zdobyć wielu poleconych. Każdy polecony to kwota maksymalnie kilku złotych, ale często poniżej 1zł więc matematyka jest brutalna ii wyraźnie pokazuje ilu trzeba zwerbować ludzi aby zarabiać jakąś większą kwotę.

Można to zarabianie i zdobywanie poleconych rozłożyć na wiele serwisów, bo jest ich mnóstwo, ale to wciąż duże wyzwanie szczególnie, że te serwisy z pewnymi wyjątkami lubią szybko „przychodzić i odchodzić”.